Sunny SN50FMN242  Smart Webos 4k Televizyon
Sunny SN50FMN242 Smart Webos 4k Televizyon (E0042228)
Marka : Sunny
Barkod : 5237328630045
Sunny SN50FMN242 Smart WebOS 4K Televizyon ile eğlencenin sınırlarını yeniden keşfedin! 50 inçlik geniş ekranı, ultra ince çerçeveli “frameless” tasarımı ve 4K Ultra HD görüntü kalitesiyle izleme keyfini bambaşka bir seviyeye taşıyor. Güçlendirilmiş yapay zekâ desteği, Türkçe akıllı ses asistanı ve kolay kullanımlı WebOS işletim sistemi sayesinde artık her şey sadece bir ses komutu kadar yakın!
Öne Çıkan Özellikler
  • 4K Ultra HD çözünürlük ile üst düzey görüntü kalitesi
  • Dolby destekli Ultra Surround ses deneyimi
  • Türkçe sesli komut özelliği ile kolay kullanım
  • Netflix ve Amazon Prime Video’ya tek tuşla erişim
  • 360 VR desteği ile kumandayı mouse gibi kullanma
  • WebOS 5.0 akıllı TV işletim sistemi
  • IOT desteğiyle ev aletlerini kontrol edebilme
  • Kablosuz görüntü aktarımı (Wi-Fi & Screen Share)
  • Şık, çerçevesiz “frameless” tasarım
Teknik Özellikler
Ekran Boyutu 50" (126 cm)
Çözünürlük 3840 x 2160 Ultra HD (4K)
İşletim Sistemi WebOS 5.0
İşlemci 4 Çekirdekli
RAM / ROM 1.5 GB / 8 GB
HDR Teknolojisi 10 Bit Renk Desteği
Ses Sistemi Ultra Surround / Dolby Destekli
Ses Çıkışı 2 x 8 W
Bağlantılar Wi-Fi, 3 x HDMI, 2 x USB, VGA, SPDIF Optik Ses
Kablosuz Görüntü Aktarımı Var
360 VR Özelliği Kumandayı mouse gibi kullanma
Yenileme Hızı 1000 Hz