.
 
Filtre

Elektronik

kategorisinde39 adet ürün bulunmuştur
    Günümüzde önemli bir atılım gösteren teknolojinin hayatımızdaki yeri olmazsa olmazdır. Telefon olmadan,bilgisayar olmadan televizyon olmadan bir gün düşünülemez hatta. Evde,iş yerlerinde,okullarda elektronik aletlerin kullanımı olmadan yapılamaz. Herkeste bir telefon,her evde birtelevizyon,bilgisayarmutlaka bulunur. Günlük yaşantınızda aklınıza gelebilecek teknolojik ürünler,elektronik kategorisinde beğeninize sunuluyor. İhtiyacınız hangisi olursa olsun uygun fiyatlı ve kaliteli birçok elektronik ürünleri burada bulacağınıza eminiz. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikteled televizyon,3D,4K gibi modellerin çıkması televizyonunizlenmesini arttırmakla kalmayıp daha keyifli bir hale dönüştürdü.3 boyutlu televizyonlar rağbet görürken en çok aranan markaların en çok tercih edilentelevizyon modelleritek çatı altında toplanmıştır.LG,Regal,Sunny gibi markaların birbirinden farklı özelliklerdetelevizyon modelleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen kategorimizde gezmeye başlayarak inceleyebilirsiniz.

    Teknolojinin vazgeçilmezlerinden biri de bilgisayarlardır. Hafifliği ve kolaylıkla taşınabilir olmasıyla hayatımızın bir parçası haline gelen laptop modelleri çalışanlara her an her yerde kolaylık sağlıyor. Klasik modellerin yanı sıra dokunmatik ekranlı modellerde bulunmaktadır. Monitörlü ekran arayışı içindeyseniz yine tercihlerinize en uygun olan bilgisayarı bu kategoride bulmanız mümkün. Özellikle oyun tutkunları tarafından sıklıkla tercih edilen monitörlü bilgisayarlarCasper markasın dikkat çekmektedir. Aynı zamanda bu kategorimizde bulunan son zamanlarda çokça tercih edilen tablet modellerine de göz atmadan geçmeyin. Akıllı cep telefonları artık bilgisayar görevini üstlenirken ofis dışında sürekli çalışmak zorunda olanların sık sık seyahate çıkmak zorunda olanların kurtarıcısı oluyor. Her an elinizin altında,tüm dünya ile iletişime geçmenizi sağlayan telefonlar Samsung,Casper,Vestelgibi markaların modelleriyle sizlere sunuluyor.

    Bunların dışındaoyun konsolları ses sistemleri gibi elektronik ürünlere ulaşabileceğiniz bu kategoride daha fazla ürün için detaylı olarak sitemizde gezinebilir,ihtiyacınız olan ürünleri kredi kartsız,peşinatsız uygun fiyat seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz.
    Whatsapp
    Canlı Destek