Züccaciye

kategorisinde292 adet ürün bulunmuştur
  Kadınların evlerinde ençok vakit geçirdikleri,en güzel yemekleri pişirdikleri mutfakta en şık sofralar hazırlamak için ihtiyaçolan tümürünler bu kategoride sunulmaktadır.

  Mutfakta yemek pişirmek için gerekli olan enönemli malzemelerden biride tencere ve tavalardır. Taç,Schafer,Korkmaz gibi markaların tencere ve tava setlerini bulabilirsiniz. Mutfağın olmazsa olmazı tencere ve tavaların seramik,teflon,granit gibiçeşitleri bulunmaktadır. Teflon tencere ve tava kullanılırken metal kaşık veyaçatal kullanılması sakıncalıdırçünkütencereniz ve tavanızçizilebilir,kullanılamaz hale gelebilir. Tavaçeşitlerini incelemek ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için kategorimizi hemen inceleyebilirsiniz. Tasarımı ve görevleri birbirinden farklı olan tava setleri yanmaz ve yapışmazdır. Waffle tavası,krep tavası,balık tavası gibiçeşitleri olan tavalarla nefis waffler,nefis krepler yapabilirsiniz. Kolay ve pratik olan tava modelleri arasında 3lütava setleri ençok kullanılanlar arasında yer almaktadır.Çeyizlik setler arıyorsanız tencere ve tava setlerinin olduğu modelleri tercih edebilir,evinizde nefis yemekler pişirmek için güzel bir adım atabilirsiniz. Pembe renklerde olan tencere setleri gençkızların fazlasıyla ilgisiniçekiyor.
  Pişirmiş olduğunuz yemekleri sunmak için ihtiyacınız olan yemek takımları içerisinde kâse,çukur tabak,servis tabağı,salata tabağı,çorba tabağı,kahve fincanı,çay fincanı bulunmaktadır. Son derece şık olan yemek takımlarından 6 kişilik ve 12 kişilik setlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca yemek takımların içinde tuzluk,biberlik,sirkelik,yağlık,peçetelik de bulunuyor. Diğer mutfak gereçleri içerisinde bulunan saklama kapları,ekmeklik,çeyiz setleri,bardak setleri,kahvaltı takımları,çaydanlık,baharat takımlarını da kategorimizde bulabilmeniz mümkün.
  Mutfakürünleri ihtiyaçlarınızı mağaza mağaza dolaşmadan tek tek inceleyerek tamamlayabilme olanağı sunan kategorimizden kredi kartı olmadan,peşinatsız kolaylıkla faydalanabilirsiniz.
  Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
  Kabul Ediyorum