Mobilya

Bir evin veya ofisin başkahramanı olan mobilyalar,  her türlü  zevke hitap edecek modellerle  mobilya kategorisinde beğeninize sunuluyor.
Yeni ev kuran veya evini yenilemek isteyenler aldıkları mobilyayı uzun yıllar kullanmak istedikleri için  çok seçici olurlar. Doğru bir seçim yapmak için belli başlı  özelliklere dikkat etmek gerekir.  Öncelikle mobilyanın kalitesi,  kullanılan malzemesi oldukça önemlidir. Mdf,  sunta,  ahşap  olarak çeşitlere ayrılan mobilyalarda mdf  mobilyalar  sunta mobilyalara  göre daha sağlamdır ve uzun  ömürlü  kullanılabilir. O yüzden gardrop, yemek masası, tv ünitesi gibi ürünlerde Mdf veya ağaç mobilya tercihi yapmanızı öneririz. Sehpa, zigon gibi mobilyaları da sunta olarak tercih edebilirsiniz. Koltuk takımı, yatak odası takımı, yemek odası takımı, bebek odası takımı, sandalyeler, sehpalar daha birçok mobilya çeşitlerini bu kategoride bulabilmeniz mümkün. Bir evin öncelikli olarak olmazsa olmazı salon ve yatak odası mobilyalarıdır. Mobilya seçimi yapılırken bu iki odanın mobilyası düşünülerek hareket edilir. Kategorimizde bulunan yatak odası mobilyalarını ayrı ayrı bulabileceğiniz gibi, takım olarak da bulabilirsiniz. Geniş model seçeneği bulunan yatak odası mobilyalarından zevkinize ve odanıza uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. Bunun yanı sıra, komidin & şifonyer, dolaplar, ekmeklik, çalışma masası gibi ürünlere de göz atabilirsiniz. Ayrıca bebek odası mobilyaları ile içiniz rahat ederken, bebeğiniz ise rahat bir uyku çekecektir. Beşik modellerinde oymalı, figürlü ve farklı renklerle tamamlanarak tasarlanmış modeller göze çarpıyor. Ayrıca çocuğunuz biraz büyüdüğünde beşiğine sığmamaya başladığında büyüyebilen beşikler imdadınıza yetişir. Hem yatak olarak büyüyen beşikler, hem çalışma masası olarak hem de komidin olarak kullanılabilir.
İhtiyacınız olan tüm mobilya çeşitlerini bulabileceğiniz bu kategoride her tarza ve her eve uygun modelleri bulacağınız kesin. Uygun ödeme koşulları ve uygun fiyatlarla bulabileceğiniz mobilyaları detaylıca inceleyebilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR