.
 

Mobilya

kategorisinde873 adet ürün bulunmuştur
    Bir evin veya ofisin başkahramanı olan mobilyalar,her türlü zevke hitap edecek modellerlemobilya kategorisinde beğeninize sunuluyor.
    Yeni ev kuran veya evini yenilemek isteyenler aldıkları mobilyayı uzun yıllar kullanmak istedikleri için çok seçici olurlar. Doğru bir seçim yapmak için belli başlı özelliklere dikkat etmek gerekir. Öncelikle mobilyanın kalitesi,kullanılan malzemesi oldukça önemlidir. Mdf,sunta,ahşap olarak çeşitlere ayrılan mobilyalarda mdfmobilyalarsuntamobilyalaragöre daha sağlamdır ve uzun ömürlü kullanılabilir. O yüzden gardrop,yemek masası,tv ünitesigibi ürünlerde Mdf veya ağaç mobilya tercihi yapmanızı öneririz.Sehpa,zigon gibi mobilyaları da sunta olarak tercih edebilirsiniz.Koltuk takımı,yatak odası takımı,yemek odası takımı,bebek odası takımı,sandalyeler,sehpalar daha birçok mobilya çeşitlerini bu kategoride bulabilmeniz mümkün. Bir evin öncelikli olarak olmazsa olmazısalon ve yatak odası mobilyalarıdır. Mobilya seçimi yapılırken bu iki odanın mobilyası düşünülerek hareket edilir. Kategorimizde bulunanyatak odası mobilyalarını ayrı ayrı bulabileceğiniz gibi,takım olarak da bulabilirsiniz. Geniş model seçeneği bulunan yatak odası mobilyalarından zevkinize ve odanıza uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. Bunun yanı sıra, komidin& şifonyer,dolaplar,ekmeklik,çalışma masası gibi ürünlere de göz atabilirsiniz. Ayrıcabebek odası mobilyaları ile içiniz rahat ederken,bebeğiniz ise rahat bir uyku çekecektir. Beşik modellerinde oymalı,figürlü ve farklı renklerle tamamlanarak tasarlanmış modeller göze çarpıyor. Ayrıca çocuğunuz biraz büyüdüğünde beşiğine sığmamaya başladığında büyüyebilen beşikler imdadınıza yetişir.Hem yatak olarak büyüyen beşikler,hem çalışma masası olarak hem de komidinolarak kullanılabilir.

    İhtiyacınız olan tümmobilya çeşitlerini bulabileceğiniz bu kategoride her tarza veher eve uygun modelleri bulacağınız kesin. Uygun ödeme koşulları ve uygun fiyatlarla bulabileceğiniz mobilyaları detaylıca inceleyebilir,hemen sipariş verebilirsiniz.20 Ay Senetli Mobilya İmkanıyla...

    Whatsapp
    Canlı Destek