Spor Ürünleri

Beyaz eşyadan mobilyaya, elektronik aletlerden spor aletlerine kadar geniş ürün yelpazesi sunan sitemizde, kredi kartsız, peşinatsız istediğiniz ürüne sahip olma şansı yakalayabilirsiniz.

Aradığınız bir koşu bandı ise spor ürünleri kategorisinde bulabilmeniz mümkün. Vücudumuzun bütün kaslarını çalıştıran yürüme ve koşma hareketlerinin belli kas gruplarını çalıştırmasıyla kişisel form tutmamızı kolaylaştıran koşu bantları farklı seçeneklerle burada. Koşu bandı ile yaptığınız düzenli spor sayesinde hem istediğiniz vücut ölçülerine sahip olabilirsiniz hem de kalp ve damar hastalıklarından korunmuş olursunuz. Hattrick marka koşu bandı modelleri fazla kilolardan kurtulmak ve fit bir vücuda sahip olmak için en büyük kurtarıcınız. Çok yönlü kullanım imkânı sunan bu koşu bandı tempolu, uzun süreli ve hızlı koşu yapabilmenizi kolaylaşıyor. Koşu bandının özellikleri arasında adım sayar, hareket algılayıcı, kalp atış ölçer, müzik çalar gibi özellikler bulunuyor. Manüel özelliklere sahip koşu bantları arasından kendi programınıza uygun seçim yapabilirsiniz. Güvenli kilit sistemi mevcut olan koşu bantlarında ana konsolda bulunan su ve telefon bölmesi büyük kolaylık sağlamaktadır. Amacınız ister zayıflamak, ister formda kalmak olsun koşu bandı modellerini sitemizden inceleyebilir, ücretsiz kargo avantajı ile evinizin rahatlığında kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Koşu bandından sıkıldıysanız koşu bisikleti de sizin için ideal bir üründür. Sitemizde yer alan Altis marka eliptik bisikletler spor yaparken keyifli vakit geçirebilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Eliptik bisiklet özelliklerinde LCD ekran göstergesi, fonksiyon göstergeleri, kulak klipsi ve nabız kontrolü sağlayan göğüs bandı mevcuttur. Ayrıca, egzersiz yaparken faydalanabileceğiniz manyetik fren sistemi, yüksekliği ayarlanabilir ayak desteği bulunur. Hız, zaman ve mesafe göstergeleri ile kaç kilometre kat ettiğinizi ve ortalama hızınızı anlık olarak ölçümleyebilirsiniz. Anlık nabız ölçümü sayesinde spor esnasında nabzını görerek belirli bir nabız aralığında kalmanızı sağlayabilir, buna göre egzersiz yoğunluğunuzu ayarlayabilirsiniz. Ön tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabilen bisiklet, tüm kasların dengeli çalışmasını sağlayarak dengeli yağ kaybını sağlar.
Kategorimizde yer alan indirimli fiyatları kaçırmadan siz de hemen sipariş verebilirsiniz. Yenilenen ürün gruplarımız için diğer kategorilerimizi de takip etmenizi öneririz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR