Spor Ürünleri

kategorisinde1 adet ürün bulunmuştur
  Beyaz eşyadan mobilyaya,elektronik aletlerden spor aletlerine kadar genişürün yelpazesi sunan sitemizde,kredi kartsız,peşinatsız istediğinizürüne sahip olma şansı yakalayabilirsiniz.
  Aradığınız bir koşu bandı ise sporürünleri kategorisinde bulabilmeniz mümkün. Vücudumuzun bütün kaslarınıçalıştıran yürüme ve koşma hareketlerinin belli kas gruplarınıçalıştırmasıyla kişisel form tutmamızı kolaylaştıran koşu bantları farklı seçeneklerle burada. Koşu bandı ile yaptığınız düzenli spor sayesinde hem istediğiniz vücutölçülerine sahip olabilirsiniz hem de kalp ve damar hastalıklarından korunmuş olursunuz. Hattrick marka koşu bandı modelleri fazla kilolardan kurtulmak ve fit bir vücuda sahip olmak için en büyük kurtarıcınız.Çok yönlükullanım imkânı sunan bu koşu bandı tempolu,uzun süreli ve hızlı koşu yapabilmenizi kolaylaşıyor. Koşu bandınınözellikleri arasında adım sayar,hareket algılayıcı,kalp atışölçer,müzikçalar gibiözellikler bulunuyor. Manüelözelliklere sahip koşu bantları arasından kendi programınıza uygun seçim yapabilirsiniz. Güvenli kilit sistemi mevcut olan koşu bantlarında ana konsolda bulunan su ve telefon bölmesi büyük kolaylık sağlamaktadır. Amacınız ister zayıflamak,ister formda kalmak olsun koşu bandı modellerini sitemizden inceleyebilir,ücretsiz kargo avantajı ile evinizin rahatlığında kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

  Koşu bandından sıkıldıysanız koşu bisikleti de sizin için ideal birüründür. Sitemizde yer alan Altis marka eliptik bisikletler spor yaparken keyifli vakit geçirebilmeniz içinözel olarak tasarlanmıştır. Eliptik bisikletözelliklerinde LCD ekran göstergesi,fonksiyon göstergeleri,kulak klipsi ve nabız kontrolüsağlayan göğüs bandı mevcuttur. Ayrıca,egzersiz yaparken faydalanabileceğiniz manyetik fren sistemi,yüksekliği ayarlanabilir ayak desteği bulunur. Hız,zaman ve mesafe göstergeleri ile kaçkilometre kat ettiğinizi ve ortalama hızınızı anlık olarakölçümleyebilirsiniz. Anlık nabızölçümüsayesinde spor esnasında nabzını görerek belirli bir nabız aralığında kalmanızı sağlayabilir,buna göre egzersiz yoğunluğunuzu ayarlayabilirsiniz.Ön tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabilen bisiklet,tüm kasların dengeliçalışmasını sağlayarak dengeli yağ kaybını sağlar.
  Kategorimizde yer alan indirimli fiyatları kaçırmadan siz de hemen sipariş verebilirsiniz. Yenilenenürün gruplarımız için diğer kategorilerimizi de takip etmeniziöneririz.
  Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
  Kabul Ediyorum