Yiğit Mağazacılık Hakkında:

 

 

Faaliyetine ; Cihan Halı Mağazaları adı altında başlayan firmamız; değişen vizyonu ile 2000'li yıllarda perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır. "YİĞİT" markası’nın ilk örneğini oluşturan Cihan Halı Mağazaları, 2002 yılında ismini YİĞİT ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ Day. Tük. Mal.İnşaat .Turz. San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti olarak değiştirmiştir. 2002 yılında tek mağaza ile başladığımız bu sektörde; bugün 8 ' i İstanbul olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinde olmak üzere toplam 16 mağazamızla 9 ilde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

2000'li yıllarda sadece halı satışı yapan firmamız, bugün müşterilerine güven duyulan uluslararası ve yerli markaları; cep telefonu, bilgisayar, elektronik, beyaz eşya, küçük elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma, spor aletleri,, zücaciye, ev tekstili, halı, mobilya, gruplarından oluşan bir çok çeşit ve ürün yelpazesi sunmaktadır.

 

Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimiz bünyemizde bulunmakta olup kaliteli hizmet ve kendimize özgü mağaza konseptimizin yannında "YİĞİT" ailesi olarak Türkiye’nin en büyük mağazalar zincirleri arasında yer almaktayız. Geçmişten aldığımız bilgi birikimimiz ve müşteri memnuniyetimiz ile YİĞİT ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ olarak Türkiye’nin dört bir yanında faaliyete geçireceğimiz yeni mağazalarımızla büyümemizi sürdüreceğimizi ve emin adımlarla bu yolda sizleride aramızda görmekten ve bunu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

 Çalışan Sayısı:35 Beyaz Yaka ,350 Mavi Yaka

  
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR