.
 

Beyaz Eşya

kategorisinde174 adet ürün bulunmuştur
  Beyaz eşya modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.Samsung,Vestel,Kumtel,Ariston gibi beyaz eşya markalarının en yeni model serilerini bizimle keşfedin. Kategorimizde sizlere pek çok farklı markayı bir arada sunuyoruz. Bu geniş ürün yelpazesi arasından sizde kendinize en uygun ve en beğendiğinizi seçebilirsiniz.Buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,ankastre setleri,davlumbazlar,derin dondurucular,fırınlar,kurutma makineleri,su sebillerigibi pek çok ürün yer almaktadır. Markasına,modeline,üretim yılına göre farklılık gösteren fiyatlarda her keseye uygun bir beyaz eşyaya sahip olmanız mümkün. Üstelikkredi kartı şartı aranmadan,peşinatsız uygun fiyatlıkolayca satın alabilirsiniz.

  Birçamaşır makinesiarayışı içinde iseniz,çamaşır yıkama kapasitesi,çalıştırma programları,kullanım kolaylığına mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Çamaşırınızı kurutsun istiyorsanız,kurutma özelliği bulunançamaşır makinelerine de göz atabilirsiniz.

  Buzdolabısatın alırken ise iç kapasitesine,her türlü olumsuzluklara karşı yiyecekleri saklama süresine de dikkat etmeniz oldukça önemlidir.Fırınseçerken ise kokuları karıştırmama özelliği olan fırınları tercih edebilirsiniz. Farklı renk ve modellerdeki fırınlar yüksek tasarımlarıyla ilgi çekerken,ankastre setleri de doğru bir tercih olacaktır.

  Bulaşık makinesialırken su ve deterjan kullanımının minimum olması,enerji tasarrufu sağlaması gerekmektedir. Gri,siyah,beyaz gibi renk ve model seçeneğiyle sayfamızda bulabilirsiniz. Bunların dışında,aspiratör alırken de sık sık temizlenmesi gerektiği için kir tutmayan,motor gücünün yüksek,filtresinin kolay temizlenebilir olmasına dikkat edilmesi gerekir. Tüm söylediklerimizi göz önünde bulundurarak seçim yapmanız doğru olacaktır ve uzun yıllar kullanım sağlayacaktır. Bunların dışında beyaz eşya kategorisinde yer alan,ısıtma ve soğutma sistemlerine,derin donduruculara veset üstü ocaklara da göz atabilir,detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
  Whatsapp
  Canlı Destek