Schafer Züccaciye Çeyiz Setleri

Çeyizlerinizi süsleyecek özenle hazırlanmış züccaciye çeyiz setlerini elden taksitle ödeme kolaylığı ile bu kategoride bulabilirsiniz..

Kadınların evlerinde en çok vakit geçirdikleri, en güzel yemekleri pişirdikleri mutfakta en şık sofralar hazırlamak için ihtiyaç olan tüm ürünler bu kategoride sunulmaktadır.

Mutfakta yemek pişirmek için gerekli olan en önemli malzemelerden biride tencere ve tavalardır. Taç, Schafer, Korkmaz gibi markaların tencere ve tava setlerini bulabilirsiniz. Mutfağın olmazsa olmazı tencere ve tavaların seramik, teflon, granit gibi çeşitleri bulunmaktadır. Teflon tencere ve tava kullanılırken metal kaşık veya çatal kullanılması sakıncalıdır çünkü tencereniz ve tavanız çizilebilir, kullanılamaz hale gelebilir. Tava çeşitlerini incelemek ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için kategorimizi hemen inceleyebilirsiniz. Tasarımı ve görevleri birbirinden farklı olan tava setleri yanmaz ve yapışmazdır. Waffle tavası, krep tavası, balık tavası gibi çeşitleri olan tavalarla nefis waffler, nefis krepler yapabilirsiniz. Kolay ve pratik olan tava modelleri arasında 3lü tava setleri en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır. Çeyizlik setler arıyorsanız tencere ve tava setlerinin olduğu modelleri tercih edebilir, evinizde nefis yemekler pişirmek için güzel bir adım atabilirsiniz. Pembe renklerde olan tencere setleri genç kızların fazlasıyla ilgisini çekiyor.
Pişirmiş olduğunuz yemekleri sunmak için ihtiyacınız olan yemek takımları içerisinde kâse, çukur tabak, servis tabağı, salata tabağı, çorba tabağı, kahve fincanı, çay fincanı bulunmaktadır. Son derece şık olan yemek takımlarından 6 kişilik ve 12 kişilik setlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca yemek takımların içinde tuzluk, biberlik, sirkelik, yağlık, peçetelik de bulunuyor. Diğer mutfak gereçleri içerisinde bulunan saklama kapları, ekmeklik, çeyiz setleri, bardak setleri, kahvaltı takımları, çaydanlık, baharat takımlarını da kategorimizde bulabilmeniz mümkün.
Mutfak ürünleri ihtiyaçlarınızı mağaza mağaza dolaşmadan tek tek inceleyerek tamamlayabilme olanağı sunan kategorimizden kredi kartı olmadan, peşinatsız kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR